Airfel Integrity Er07  Arıza Kodu

Airfel Integrity kombide Er 07 arıza kodu kombinin su basıncının düşük olduğu gösterir.Eğer kombinizin su basıncı tam ise su basınç anahtarı bozuk olabilir.

Airfel Integrity Er 17 Arıza Kodu

Airfel Integrity Er 17 arıza kodu kombinin su basıncı yüksek olduğunu gösterir.Su doldurma musluğu eşanjör ve genleşme tankı adlı parcalardan birinde arıza olduğu anlamına gelir.

Airfel Integrity Er 08 Arıza Kodu

Airfel Integrity Er 08 arıza kodu kombinin aşırı ısı korumasında olduğunu gösterir.Limit sensörü devir daim pompası 3 yollu valf ve tesisatınız kirli olması sebeblerle bu arızayı görebilirsiniz.

Airfel Integrity Er 04 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 04 arıza kodu kombi atık gaz sisteminde arıza olduğu zaman uyarı amaçlı verir.Fan motoru hava prosestatı elektronik kart gibi parçalardan bu arızaları verir.

Airfel İntegrity Er 10 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 10 arıza kodu kombinin tesisat ısıtma suyunun aşırı ısındığını bildirir.Tesisatın temiz olduğundan emin olun petek temizleme için 0212 320 98 95 numaralı telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Airfel İntegrity Er 09 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 09 arıza kodu kombinin kullanma suyunda arıza olduğunu gösterir.Sıcak su ile alakalı parçalardan birine arıza olabilir.Şebeke suyunun basıncı düşük geldiği zaman ve kireçli geldiği zamanlarda da bu arıza kodunu verir.

Airfel İntegrity Er 13 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 13 arıza kodu kombinin gaz ile ilgili bir arızası olduğunu bildirir.Gaz valfi iyanizasyon gibi parçalarda arıza olabilir.

Airfel İntegrity Er 05 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 05 arıza kodu kombinin baca kısmında arıza olduğunu bildirir.Fan motoru prostat ve elektronik kart adlı parcalardan birinde arıza olduğunu gösterir.

Airfel İntegrity Er 14 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 14 arıza kodu kombinin aşırı soğuk olduğu zamanlarda kendini korumaya aldığı zaman verir.Donma koruması devrede olduğunu gösterir.

Airfel İntegrity Er 06 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 06 arıza kodu kalorifer ntcsi arızalı olduğunu gösterir.Petek ve tesisatın pis olduğunda da bu arızayı yapar.

Airfel İntegrity Er 12 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 12 arıza kodu elektrik şebekesinde problem olduğunu bildirir.Elektrik dengeleyeci ve elektronik kart ile bu arıza düzelebilir.

Airfel İntegrity Er 11 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 11 arıza kodu yanan alevi elektronik kartın algılamadığı zaman verir.Elektronik kart tamiri ile düzelebilir.

Airfel İntegrity ER 01 ER 02 ER 03 Arıza Kodu

Airfel İntegrity ER 01 ER 02 ER 03 arıza kodu gaz valfinde arıza meydana geldiği zaman verir.

Airfel İntegrity Er 15 Arıza Kodu

Airfel İntegrity Er 15 arıza kodu iyonizasyon hatasıdır.

Airfel Servisi Ara