Airfel Digifix LP Arıza Kodu Kombinin çalışması için yeterli su basıncı olmadığını gösterir. Eğer su varsa kombinin su basınç anahtarı arızalı demektir.

Airfel Digifix HL Arıza Kodu Kombinin hararet yaptığına işaret eder.Devir daim pompası çalışmaz ve tesisat pis ise bu hata kodunu verir.

Airfel Digifix AF Arıza Kodu Kombinin baca ile ilgili bir arızası olduğunu bildirir.Fan motoru hava prostatı ve elektronik kart ile ilgili bir arıza meydana gelmiş olabilir.

Airfel Digifix Hb Arıza Kodu Kombinin kalorifer kısmında bir arıza meydana geldiği zaman yanar.Kombiniz veya kalorifer tesisatı pis olduğu zaman bu arızayı verir.

Airfel Digifix db Arıza Kodu Kombinin kullanma suyunun çalıştığı zaman karşılaştığı bir arızayı bildirir.Su basıncı düşük geliyor olabilir.

Airfel Digifix bC Arıza Kodu Kombinin yanan alevi algılamadığını gösterir.Gaz valfi veya elektronik kartta arıza olabilir.

Airfel Digifix A5 Arıza Kodu Kombinin prostat adlı parçasında arıza olduğunu gösterir.

Airfel Digifix Fr Arıza Kodu Kombinin donduğunu gösterir. Kombiyi kapatın ve içindeki suyu boşaltın sıcaklığın 5 dereceye cıkmasını bekleyin

Airfel Servisi Ara